Proč nakupovat u nás

Proč nakupovat u nás

Jednou z velkých výhod našich internetových stránek je, že uvádíme všechny ceny v českých korunách, eurech a dolarech, což vyhovuje většině našich zákazníků. Cena, kterou vidíte, je cena, kterou zaplatíte. Mnoho našich konkurentů zpracovává objednávky pouze v jedné měně. Může se pak stát, že cena, kterou očekáváte, se vzhledem k pohybu kurzů významně liší. My však měnové kurzy denně aktualizujeme. To však není jediný důvod proč nakupovat u nás.

Nejlepší ceny
Naše ceny jsou konkurenceschopné a náš sklad je jedním z největších v České republice.

Důvěra
Společnosti Ben-Zerba s.r.o. můžete důvěřovat. Naše společnost, se tomuto oboru podnikání věnuje již více než 20 let.

Kamenná prodejna
Jsme více než jen zásilková služba – jsme klasický obchod s vlastní provozovnou. Přijďte nás kdykoli navštívit a prohlédněte si osobně všechny námi nabízené modely. Dokonce i některé, které nenaleznete na našich internetových stránkách.

Jsme 100% online
Náš systém se s každým Vaším nebo naším kliknutím myši či stiskem klávesnice neustále aktualizuje. Mnoho podobných společností aktualizuje své systémy  nanejvýš jednou denně (obvykle v noci), takže se Vám může stát, že si objednáte zboží, které už není na skladě. To se Vám u nás nestane.

Žádná minimální částka či množství
Většina e-shopů  Vám umožní nákup, pouze pokud kupní cena dosáhne určité minimální částky nebo pokud si objednáte minimální množství daného výrobku. Myslíme si, že to není fér. Pokud náš zákazník potřebuje koupit i jen jednu malou součástku, my mu to umožníme. Respektujeme každého zákazníka a jsme rádi, pokud můžeme splnit jeho přání.

Servis
Máme své servisní a opravárenské centrum.

Autorizovaný dealer
Jsme autorizovaným dealerem pro značky Märklin, Trix, Roco, Fleischmann, Noch a mnoho dalších společností.

Speciální objednávky
Pokud hledáte něco speciálního, co jste na našich internetových stránkách nenašli, napište nám na adresu info@ben-zerba.cz a my uděláme vše pro to, abychom Vám hledané zboží zajistili.

Zasílání do celého světa
Naše zásilkové oddělení zajistí odeslání Vaší zásilky kamkoli na světě.

Dnes objednáte, dnes expedujeme
Většina e-shopů expeduje své zboží jednou nebo dvakrát týdně. S ohledem na vybraný způsob dopravy jsme schopni expedovat Vaši objednávku ještě tentýž den, nebo objednáte-li si zboží ve večerních hodinách, nejpozději následující den.

Způsob platby
Akceptujeme karty VISA a MasterCard, bezhotovostní převod, Paypal, platbu dobírkou anebo v hotovosti.

Záruka
Záruční doba našeho zboží je 24 měsíců.

Kvalitně zabalená zásilka
I někteří ostatní prodejci nabízejí odesílání zboží do celého světa, zboží je však ne vždy dostatečně kvalitně zabaleno. My se balení zásilky věnujeme se zvýšenou pečlivostí, aby Vámi objednané zboží  cestou neutrpělo a bylo doručeno zcela neporušené.

Otevřená společnost
Jsme otevření jakýmkoli návrhům, které povedou ke zlepšení našich služeb. Své podněty prosím posílejte na adresu info@ben-zerba.cz.

Team Ben-Zerba s.r.o.Zobraz ceny:

Novinka v našem sortimentu.

Klikněte pro více informací.


Rivarossi HRS4386
4-dílná dvoupatrová jednotka Bp 920, ČSD, epocha III


Rivarossi HRS6700
Set 2 samovýsypných vozů řady Fals-x SD-KD
(SD - Kolejová doprava a.s.)

Skladem !!

  

Kde hledat:
Vyhledávání podle parametrů

Ben-Zerba s.r.o.
Mariánská 355
261 01  Příbram IV

tel.: +420 325 512 901

e-mail: info@ben-zerba.cz


 

     

     
Přijímáme platbu kartou